Digitálny momentový kľúč 20-200Nm 1/2 '' Stahlwille Manoskop 730DR

Kód: ST96501820
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€660 –26 %
Digitálny momentový kľúč 20-200Nm 1/2 '' Stahlwille Manoskop 730DR
€660 –26 % €486 €588,06 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Momentový kľúč Manoskop ponúka funkcie digitálneho momentového kľúča. Pri dosiahnutí krútiaceho momentu sa kľúč chová ako klasický překlapávací mechanický kľúč.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny momentový kľúč pracuje ako překlapávací momentový kľúč. Ponúka však funkcie digitálneho momentového kľúča ako je možnosť sledovania momentu v čase (režim "track"), automatický prepočet momentu pri použití nástavcov, pamäť až pre 7500 utiahnutie, možnosť nastavenia tolerancie, optické vyhodnotenie skrutkového spoja (OK, NOK) a pod. Bezpečnostné aretácia pomocou PIN kódu proti nechcenému prenastavenie nastavených hodnôt obsluhou. Ergonomická rukoväť odolná proti mastnotám apod. Zaručuje pohodlnú prácu. Momentový kľúč 730DR je dodávaný s kalibračným listom. Pre Manoskop 730DR zabezpečujeme pravidelný servis, kalibráciu a kontrolu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 200Nm
Račňa: 1/2''
? Upínač pre koncovky: 14x18mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Ďalšie požiadavky: Digitálny
Vlastnosti: S vymeniteľnou račňou
Rozsah: 20-200Nm
Presnosť: +/-2%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.