Momentový kľúč 10-100Nm 1/2 '' Tohnichi DB100N-S

Kód: TOHDB100NS
Neohodnotené
Značka: Tohnichi
€280 €338,80 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
15.8.2024
Momentový kľúč Tohnichi je vhodný tam, kde je nutné sledovať dosahovaný moment počas pracovného procesu. Momentový kľúč je schopný zachovať konečnú hodnotu prostredníctvom vlečnej ručičky pre možnosti spätného odpočítaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový Kľúč Tohnichi je vhodný ku kontrolovanému doťahovanie skrutiek a kontrolnom meraní v oboch smeroch. Korpus momentového kľúča je konštruovaný kompletne z ocele, chrómovaný. Kľúč má zabudovaný pevný štvorhran. Momentový kľúč je dodávaný s kalibračným listom výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 100Nm
Račňa: 1/2''
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Ďalšie požiadavky: S odchýlkomerom
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 10-100Nm
Presnosť: +/-3%

Momentové kľúče Tohnichi sú vyrábané renomovanou firmou Ltd. Japonsko. Tohnichi momentové kľúče sú známe vďaka svojej robustnej konštrukcii a dlhej životnosti.

Momentové kľúče s číselníkovým odchýlkomerom sú vhodné pre kontrolované utiahnutie skrutiek vo vývoj, výskumu a pod. Uťahovanie skrutkových spojov momentovým kľúčom s kruhovou stupnicou od Tohnichi je možné už od hodnoty 0,2 Nm.

Prostredníctvom analógovej stupnice je možné priamo na momentovom klíči sledovať nárast momentu počas uťahovacieho procesu. Vlečná ručička na momentovom kľúči zaznamená výslednú hodnotu, ktorú je možné spätne odpočítať a zaznamenať.