Momentový kľúč 10-50Nm 1/2'' Norbar TTi50

Kód: NR13842
Neohodnotené
Značka: Norbar
€145,99 €176,65 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Uťahovací momentový kľúč s račňou. Robustný kľúč pre montáž a opravy. Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme pravidelnú kontrolu, servis a kalibráciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový kľúč sa veľmi ľahko nastavuje na požadovanú hodnotu a je vybavený ergonomickou rukoväťou, ktorá je odolná voči chemikáliám. Kľúč je používaný predovšetkým v automobilovom a leteckom priemysle, ale je vhodný pre všetky priemyselné odvetvia. Dosiahnutie hodnoty je signalizované citeľným přecvaknutím. Kľúč je možné využiť iba pre pravotočivej skrutky. Momentový kľúč je dodaný vrátane plastového boxu a kalibračného listu od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 60Nm
Račňa: 1/2''
Smer uťahovanie: Len pravé spoje
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 10-50Nm
Presnosť: +/-3%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.