Momentový kľúč 10-50Nm pre koncovky 9x12mm Norbar Professional

Kód: NR15102
Neohodnotené
Značka: Norbar
€152 €183,92 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.6.2022

Momentový kľúč pre stranové uťahovanie. Možnosť upnutia stranových, očkových a ďalších nástvců. Nové prevedenie má lepšiu odolnosť, predlžuje servisný interval. Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibráciu i servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Testovanie momentového kľúča potvrdilo, že vnútorný mechanizmus pracuje bez viditeľných známok poškodenia. Vylepšený mechanizmus momentového kľúča má dve tlakové pružiny umiestnené za sebou, ktoré zlepšujú výkon a opakovateľnosť. Jednoduché zamykanie mechanizmu prostredníctvom zatlačiť a vztiahnuť. Momentový kľúč je vybavený kalibračným pruhom, ktorý označuje interval dávajúci konečnému užívateľovi znamenie, kedy je kľúč pripravený ku kalibračnej kontrole. Kľúč je dodaný vrátane plastového kufra a kalibračného listu od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 60Nm
? Upínač pre koncovky: 9x12mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: Stranový pre koncovky
Rozsah: 10-50Nm
Presnosť: +/-3%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie