Momentový kľúč 12-60Nm 3/8'' Norbar Nortorque

Kód: NR130101
Neohodnotené
Značka: Norbar
€145,88 €176,51 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Kvalitný momentový kľúč s jednoduchou obsluhou. Vďaka prostrčnému štvorhranu v račni je vhodný aj pre ľavotočivé skrutkové spoje. Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme pravidelnú kontrolu, servis a kalibráciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uťahovací momentový kľúč Norbar s račňou je vybavený blokovaním nechceného prenastavenie hodnoty krútiaceho momentu. Ku kľúči je dodávaný certifikát výrobcu. Kľúč je používaný vo všetkých priemyselných odvetviach. Dosiahnutie hodnoty je signalizované citeľným přecvaknutím.

Kľúč je dodaný vrátane plastového obalu a kalibračného listu od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 60Nm
Račňa: 3/8''
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 12-60Nm
Presnosť: +/-4%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.