Momentový kľúč 160-800Nm 22x28mm Stahlwille Manoskop 730N

Kód: ST50181080
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€1 068 –4 %
Momentový kľúč 160-800Nm 22x28mm Stahlwille Manoskop 730N
€1 068 –4 % €1 025 €1 240,25 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
U momentového kľúča nie je potrebné žiadne nulovania na minimálnu hodnotu, pretože meracie prvok (pružina) je zaťažovaný len pri uťahovaní. U väčšiny momentových kľúčov je potreba kľúč resetovať na minimálnu hodnotu, inak dôjde k jeho opotrebovaniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stranový momentový kľúč 730N pre násuvné koncovky má veľmi dobre čitateľnú stupnicu s farebným odlíšením medzi Nm a ft.lb. Momentový kľúč je možné použiť pre ľavé aj pravé skrutkové spoje (otočením nástrčného nástroje). Dvojzložková rukoväť je odolná voči olejom, mastnotám, palivám brzdovým kvapalinám pod. Momentový kľúč Manoskop sa vyznačuje svojou vysokou presnosťou a dlhou životnosťou. Kľúč je dodaný vrátane kalibračného listu od akreditovaného laboratória. Pre momentové kľúče Stahlwille ponúkame pravidelné kontroly, servis a kalibrácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 1000Nm
? Upínač pre koncovky: 22x28mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: Stranový pre koncovky
Rozsah: 160-800Nm
Presnosť: +/-3%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.