Momentový kľúč 160-800Nm 3/4 '' Stahlwille 721Nf

Kód: ST50200081
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€1 355 –24 %
Momentový kľúč 160-800Nm 3/4 '' Stahlwille 721Nf
€1 355 –24 % €1 027 €1 242,67 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Momentový kľúč je vďaka prostrčenému štvorhranu použiteľný ako pre pravé tak ľavé skrutkové spoje. Ochrana všetkých citlivých častí prostredníctvom robustné oceľové rúrky. Tým je kľúč využiteľný pre i v ťažkom priemysle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový kľúč si zachová presnosť aj po niekoľkých tisíchích utiahnutí vďaka veľmi kvalitne spracovanému mechanizmu za použitia tých najodolnejších súčiastok. Pružina je namáhaná len pri uťahovaní, po tej je okamžite uvoľnená. (U väčšiny kľúčov je pružina zaťažovaná neustále, kým nedôjde k nastaveniu na minimálnu hodnotu). Momentový kľúč je možné ľahko a rýchlo nastaviť. Pre momentové kľúče zabezpečujeme servisné kontroly a kalibrácie. Dodaný vrátane kalibračného listu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 1000Nm
Račňa: 3/4''
Smer uťahovanie: Len pravé spoje
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 160-800Nm
Presnosť: +/-4%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.