Momentový kľúč 20-100Nm 1/2'' Norbar Automotive

Kód: NR15015
Neohodnotené
Značka: Norbar
€222,98 €269,81 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Anglický výrobca Norbar predstavuje technicky vylepšený momentový kľúč rady Professional. Lepšia odolnosť, predĺženie servisného intervalu a dvojitá pružina. Špeciálne úzka račňa pre automobilový priemysel. Vhodné pre uťahovanie v stiesnených priestoroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Testovanie momentového kľúča potvrdilo, že vnútorný mechanizmus pracuje bez viditeľných známok poškodenia. Vylepšený mechanizmus momentového kľúča má dve tlakové pružiny umiestnené za sebou, ktoré zlepšujú výkon a opakovateľnosť. Rýchle nastavenie momentu, od minima k maximu približne 8 otočenie nastavovacieho krúžku. Jednoduché zamykanie mechanizmu prostredníctvom zatlačiť a vztiahnuť. Momentový kľúč je vybavený Kalibračným pruhom, ktorý označuje interval dávajúci konečnému užívateľovi znamenie, kedy je kľúč pripravený ku kalibračnej kontrole.
Kľúč je dodávaný v plastovom kufri vrátane kalibračného listu výrobcu.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 100Nm
Račňa: 1/2''
Smer uťahovanie: Len pravé spoje
Ďalšie požiadavky: Račňa pre úzke priestory
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 20-100Nm
Presnosť: +/-3%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.