Momentový kľúč 20-200Nm 1/2 '' Stahlwille Manoskop 714R

Kód: ST96501020
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€1 603 –4 %
Momentový kľúč 20-200Nm 1/2 '' Stahlwille Manoskop 714R
€1 603 –4 % €1 539 €1 862,19 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
21.7.2022
Elektromechanický momentový kľúč Manoskop 714R je vysoko kvalitný kľúč určený pre kontrolované uťahovanie aj s kontrolou uhla pootočenie. Manoskop 714 ponúka 3 funkčné režimy - limitný (pri dosiahnutí nastavenej hodnoty momentový kľúč překlapne), peak (zaznamenanie vrcholovej hodnoty), Track (zobrazenie aktuálneho momentu).

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektromechanický momentový kľúč Manoskop 714R ponúka 4 meracie režimy (Krútiaci moment, uhol pootočenie, krútiaci moment s ovládaním veľkosti uhla pootočenie, uhol pootočenie s ovládaním veľkosti moment). Možnosť programovania skrutkových spojov (až 200 spojov v 25 prednastavených sekvencií). Možnosť voľby tolerancie pre každý spoj individuálne. Digitálny momentový kľúč je programovateľný aj cez PC. Momentový kľúč Manoskop 714 Vás automaticky upozorní na dátum ďalšej kalibrácie a to na základe počtu skrutkových spojov alebo časového intervalu. Moment a uhol je na displeji zobrazený súčasne a namerané hodnoty sú nezávislé na mieste použitia sily. Kľúč je dodaný s dvoma certifikáty - pre moment a pre uhol. Kľúč je dodaný v pevnom plastovom kufríku. Ku kľúči je poskytnutý softvérom a potrebné vybavenie pre pripojenie k tlačiarni či k PC.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 200Nm
Račňa: 1/2''
? Upínač pre koncovky: 14x18mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Ďalšie požiadavky: Digitálny
Vlastnosti: S vymeniteľnou račňou
Rozsah: 2-200Nm
Presnosť: +/-1%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie