Momentový kľúč 4-20Nm 9x12mm Stahlwille Manoskop 730 Quick

Kód: ST50184002
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€281 –8 %
Momentový kľúč 4-20Nm 9x12mm Stahlwille Manoskop 730
€281 –8 % €258,24 €312,47 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
12.6.2024
Rýchlostaviteľný malý momentový kľúč Stahlwille ponúka rýchle nastavenie krútiaceho momentu pomocou posuvného tlačidla. Nastavená hodnota sa zafixuje proti neúmyselnej zmene momentu. Momentový kľúč je užitočný tam, kde je nutné opakovane přenastavovat momenty, všetko je rýchle a jednoduché.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchla výmena nástrčných koncoviek, bez použitia pomocného nástroja. Momentový kľúč si zachová presnosť aj po niekoľkých tisíchích utiahnutí vďaka veľmi kvalitne spracovanému mechanizmu. Pružina je namáhaná len pri uťahovaní, po tej je okamžite uvoľnená. (U väčšiny kľúčov je pružina zaťažovaná neustále, kým nedôjde k nastaveniu na minimálnu hodnotu). Pre Stahlwille momentové kľúče vám zabezpečíme pravidelné kontroly, servis a kalibrácie. Kľúč je dodaný s kalibračným listom.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 25Nm
? Upínač pre koncovky: 9x12mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: Stranový pre koncovky
Rozsah: 4-20Nm
Presnosť: +/-3%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.