Momentový kľúč 40-200Nm 1/2'' Norbar Professional

Kód: NR15004
Neohodnotené
Značka: Norbar
€226,10 €273,58 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Profesionálne uťahovací momentový kľúč s kvalitnou odolnou račňou pre uťahovanie doprava i doľava vďaka prostrčnému čtyřrhanu. Vhodný do náročných prevádzok. Pre tieto kľúče zabezpečujeme servis i kalibráciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšený mechanizmus momentového kľúča má dve tlakové pružiny umiestnené za sebou. Tým zvyšujú výkon a opakovateľnosť. Zamykanie mechanizmu prostredníctvom zatlačiť a vztiahnuť. Momentový kľúč je vybavený kalibračným pruhom, kde sa označuje interval ku kalibračnej kontrole. Vylepšená, odolná račňa. Kľúč je dodaný v plastovom kufri vrátane kalibračného listu od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 200Nm
Račňa: 1/2''
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 40-200Nm
Presnosť: +/-3%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.