Momentový kľúč 40-200Nm pre koncovky 14x18mm Norbar Nortorque

Kód: NR130126
Neohodnotené
Značka: Norbar
€266,62 €322,61 vrátane DPH
Na dopyt
Môžeme doručiť do:
9.8.2024

Stranový momentový kľúč pre upnutie stranových kľúčov (prstencové kľúče, navarovacie nástavce ad.) Pre tieto momentové kľúče zabezpečujeme kalibráciu i servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Momentový kľúč s blokovaním nechceného prenastavenie hodnoty krútiaceho momentu. Kľúč je používaný vo všetkých priemyselných odvetviach. Dosiahnutie hodnoty je signalizované citeľným přecvaknutím.
Momentový kľúč je dodaný vrátane plastového kufra kalibračného protokolu od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 200Nm
? Upínač pre koncovky: 14x18mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: Stranový pre koncovky
Rozsah: 40-200Nm
Presnosť: +/-4%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.