Momentový kľúč 40-400Nm 3/4 '' Stahlwille Manoskop 714R

Kód: ST96501040
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€1 765 –4 %
Momentový kľúč 40-400Nm 3/4 '' Stahlwille Manoskop 714R
€1 765 –4 % €1 694 €2 049,74 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
15.8.2024
Elektromechanický momentový kľúč Manoskop 714R je vysoko kvalitný kľúč určený pre kontrolované uťahovanie aj s kontrolou uhla pootočenie. Manoskop 714 ponúka 3 funkčné režimy - limitný (pri dosiahnutí nastavenej hodnoty momentový kľúč překlapne), peak (zaznamenanie vrcholovej hodnoty), Track (zobrazenie aktuálneho momentu).

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektromechanický momentový kľúč Manoskop 714R ponúka 4 meracie režimy (Krútiaci moment, uhol pootočenie, krútiaci moment s ovládaním veľkosti uhla pootočenie, uhol pootočenie s ovládaním veľkosti moment). Možnosť programovania skrutkových spojov (až 200 spojov v 25 prednastavených sekvencií). Možnosť voľby tolerancie pre každý spoj individuálne. Digitálny momentový kľúč je programovateľný aj cez PC. Momentový kľúč Manoskop 714 Vás automaticky upozorní na dátum ďalšej kalibrácie a to na základe počtu skrutkových spojov alebo časového intervalu. Moment a uhol je na displeji zobrazený súčasne a namerané hodnoty sú nezávislé na mieste použitia sily. Kľúč je dodaný s dvoma certifikáty - pre moment a pre uhol. Kľúč je dodaný v pevnom plastovom kufríku. Ku kľúči je poskytnutý softvérom a potrebné vybavenie pre pripojenie k tlačiarni či k PC.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 500Nm
Račňa: 3/4''
? Upínač pre koncovky: 14x18mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Ďalšie požiadavky: Digitálny
Vlastnosti: S vymeniteľnou račňou
Rozsah: 40-400Nm
Presnosť: +/-1%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.