Momentový kľúč 500-1500Nm 3/4'' Norbar Pro 1500

Kód: NR14004
Neohodnotené
Značka: Norbar
€1 315,98 €1 592,34 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Profesionálne uťahovací momentový kľúč s kvalitnou odolnou račňou pre uťahovanie doprava i doľava vďaka prostrčnému čtyřrhanu. Vhodný do náročných prevádzok. Pre tieto kľúče zabezpečujeme servis i kalibráciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Masívne telo momentového kľúča spoločne s odolnou mechanikou zaručujú dlhú životnosť a vysokú opakovateľnosť. Dostatočne dlhá stupnica v Nm pre presné nastavenie. Po dosiahnutí nastaveného momentu kľúč klikne. Toto "kliknutie" je pre obsluhu počuteľné, viditeľné aj zreteľne citeľné. Pre tento momentový kľúč Vám zabezpečujeme kalibráciu a pravidelný servis.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 2000Nm
Račňa: 3/4''
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 500-1500Nm
Presnosť: +/-3%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.