Momentový kľúč 6-50Nm 9x12mm Stahlwille Manoskop 730 Quick

Kód: ST50184005
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€326 €394,46 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
15.8.2024
Rýchlostaviteľný momentový kľúč Stahlwille 730 Quick ponúka rýchle nastavenie krútiaceho momentu pomocou posuvného tlačidla. Nastavená hodnota sa zafixuje proti neúmyselnej zmene momentu. Užitočný tam, kde je nutné opakovane přenastavovat momenty, všetko je rýchle a jednoduché.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúč je možné použiť pre pravé aj ľavé skrutkové spoje. Rýchla výmena nástrčných koncoviek, bez použitia pomocného nástroja. Momentový kľúč nie je potrebné resetovať na minimálnu hodnotu, vďaka vypínaciemu mechanizmu je pružina kľúča zaťažovaná iba pri uťahovaní. Pre tieto kľúče zabezpečujeme kalibráciu i servis. Kľúč je dodávaný vrátane kalibračného listu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 60Nm
? Upínač pre koncovky: 9x12mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: Stranový pre koncovky
Rozsah: 6-50Nm
Presnosť: +/-3%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.