Momentový kľúč 60-300Nm pre koncovky 14x18mm Norbar Professional

Kód: NR15106
Neohodnotené
Značka: Norbar
€347,65 €420,66 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Momentový kľúč pre stranové uťahovanie. Možnosť upnutia stranových, očkových a ďalších nástvců. Nové prevedenie má lepšiu odolnosť, predlžuje servisný interval. Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibráciu i servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Testovanie momentového kľúča potvrdilo, že vnútorný mechanizmus pracuje bez viditeľných známok poškodenia. Vylepšený mechanizmus momentového kľúča má dve tlakové pružiny umiestnené za sebou, ktoré zlepšujú výkon a opakovateľnosť. Jednoduché zamykanie mechanizmu prostredníctvom zatlačiť a vztiahnuť. Momentový kľúč je vybavený kalibračným pruhom, ktorý označuje interval dávajúci konečnému užívateľovi znamenie, kedy je kľúč pripravený ku kalibračnej kontrole. Kľúč je dodaný vrátane plastového kufra a kalibračného listu od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 300Nm
? Upínač pre koncovky: 14x18mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: Stranový pre koncovky
Rozsah: 60-300Nm
Presnosť: +/-3%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.