Momentový kľúč 700-1500Nm 1'' Norbar Industrial 5AR

Kód: NR12012.01
Neohodnotené
Značka: Norbar
€878,40 €1 062,86 vrátane DPH
Na dopyt
Môžeme doručiť do:
9.8.2024

Lámacie kľúč je určený pre najnáročnejšie pracovné podmienky. Pre tieto momentové kľúče zabezpečujeme kalibráciu i servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priemyselný momentový kľúč pre uťahovanie kolies nákladných a úžitkových automobilov. Vhodný ale aj pre využitie v priemysle. Zlomenie kľúča pri dosiahnutí nastaveného momentu dáva jasný signál o dosiahnutí požadovanej hodnoty. Tento signál je zřelně viditeľný a pocítiteľný. Kľúč je dodávaný v plastovom kufri vrátane kalibračného protokolu výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 2000Nm
Račňa: 1''
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 700-1500Nm
Presnosť: +/-4%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.