Momentový kľúč 8-40Nm 3/8 '' Gedore ADS 40

Kód: GE010220
Neohodnotené
Značka: Gedore
€297,30 €359,73 vrátane DPH
Na dopyt
Môžeme doručiť do:
6.6.2024
Momentový kľúč je vybavený kruhovou stupnicou, na ktoré je možné sledovať vývoj krútiaceho momentu v čase a pomocou vlečnej ručičky zaznamenať maximálnu dosiahnutú hodnotu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový kľúč s kruhovou stupnicou je určený pre presné aplikácie a spoľahlivé meranie momentu. Robustná hliníková konštrukcia pre maximálnu ľahkosť a odolnosť. Račňový mechanizmus s obojstranným vretenom umožňujúci doťahovanie ľavých aj pravých závitov. Momentový kľúč je schválený pre použitie v miestach s ochranou proti elektrostatickým výbojom. Momentový kľúč svojimi vlastnosťami prevyšuje požiadavky normy ISO6889:2003. Pre momentove kľúče Gedore zabezpečujeme pravidelný servis a kalibrácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 60Nm
Račňa: 3/8''
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Ďalšie požiadavky: S odchýlkomerom
Vlastnosti: S pevnou račňou
Rozsah: 8-40Nm
Presnosť: +/-3%

 Logo Gedore

Anglický výrobca špecializujúca sa momentového náradia. Značka Gedore predstavuje široký sortiment momentových kľúčov, kontrolných prístrojov a príslušenstvo k momentovému náradia.

Momentové kľúče od firmy Gedore sú určené predovšetkým pre vývoj, výskum, riadenie kvality a spätnú kontrolu. Svoje uplatnenie nájdu aj vo výrobe a servise.

Ich unikátnosť spočíva v technológii preklzu, ktorá ponúka zamedzenie prekročenia krútiaceho momentu. V oblasti momentových skrutkovačov ponúka širokú ponuku pre všetky aplikácie. S ochranou ESD, s preklzom, s vlečnou ručičkou a ďalšie.