Momentový kľúč 80-400Nm 3/4 '' Stahlwille Manoskop 730NR

Kód: ST96502140
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€733 –25 %
Momentový kľúč 80-400Nm 3/4 '' Stahlwille Manoskop 730NR
€733 –25 % €544 €658,24 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
U momentového kľúča nie je potrebné žiadne nulovania na minimálnu hodnotu, pretože meracie prvok (pružina) je zaťažovaný len pri uťahovaní. U väčšiny momentových kľúčov je potreba kľúč resetovať na minimálnu hodnotu, inak dôjde k jeho opotrebovaniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový kľúč 730NR je určený pre všetky typy nástrčných nástrojov s veľkosťou 9x12mm. Kľúč je dodaný vrátane kvalitnej račne. Kľúč má veľmi dobre čitateľnú združenou stupnici s farebným odlíšením medzi Nm a ft.lb. Dvojzložková rukoväť je odolná voči olejom, mastnotám, palivám brzdovým kvapalinám pod. Momentový kľúč radu Manoskop sa vyznačuje svojou vysokou presnosťou a dlhou životnosťou. Kľúč je dodaný vrátane kalibračného listu od akreditovaného laboratória. Pre momentové kľúče Stahlwille ponúkame pravidelné kontroly, servis a kalibrácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové kľúče
? Maximálny rozsah do: 400Nm
Račňa: 3/4''
? Upínač pre koncovky: 14x18mm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Vlastnosti: S vymeniteľnou račňou
Rozsah: 80-400Nm
Presnosť: +/-3%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.