Momentový skrutkovač 0,3-1,5Nm Norbar 13850 TTs1.5

Kód: NR13850
Neohodnotené
Značka: Norbar
€158,28 €191,52 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Momentový skrutkovač Tru Torque je navrhnutý k zachovaniu presnosti aj po niekoľkých tisícoch uťahovanie. K momentovým skrutkovačom Norbar poskytujeme pravidelné kontroly, kalibrácie a servisné opravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový skrutkovač je ľahko nastaviteľný bez použitia náradia a je určený pre maximálnu všestrannosť. Zámok proti nechcenému prenastavenie nastavené hodnoty. Presnosť momentového skrutkovača spĺňa podmienky predpísané normou ISO 6789. Skrutkovač je klzný, teda nemožno pretiahnu nastavenú hodnotu. Mäkčená rukoväť je určená pre pohodlné uťahovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové skrutkovače
? Maximálny rozsah do: 2Nm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Upínač: vnitřní šestihran
Rozsah: 0,3-1,5Nm
Presnosť: +/-6%

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.