Momentový skrutkovač 10-50cNm Gedore TT50FH

Kód: GE017400
Neohodnotené
Značka: Gedore
€197,80 €239,34 vrátane DPH
Na dopyt
Môžeme doručiť do:
15.7.2022
Momentový skrutkovač Gedore vďaka svojej kruhovej stupnici ponúka presné utiahnutie a kontrolu skrutkového spoja. Skrutkovač ponúka režimy track (sledovanie) a memory (uchovanie maximálnej dosiahnutej hodnoty). Momentový skrutkovač je vhodný pre kontrolu v oboch smeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový skrutkovač je univerzálny, technicky vyspelý nástroj pre riadenie kvality a výskumné, vývojové a montážne aplikácie. Hodí sa pre presné meranie a doťahovanie nízkymi momenty. Momentový skrutkovač je schválený pre použitie v miestach s ochranou proti elektrostatickým výbojom. Presnosť merania prevyšuje požiadavky normy ISO 6789: 2003. Pre momentové skrutkovače Gedore zabezpečujeme opravy, servis a kalibrácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové skrutkovače
? Maximálny rozsah do: 0,5Nm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Ďalšie požiadavky: antistatická kontrola
Upínač: vnitřní šestihran
Rozsah: 10-50cNm
Presnosť: +/-6%

 Logo Gedore

Anglický výrobca špecializujúca sa momentového náradia. Značka Gedore predstavuje široký sortiment momentových kľúčov, kontrolných prístrojov a príslušenstvo k momentovému náradia.

Momentové kľúče od firmy Gedore sú určené predovšetkým pre vývoj, výskum, riadenie kvality a spätnú kontrolu. Svoje uplatnenie nájdu aj vo výrobe a servise.

Ich unikátnosť spočíva v technológii preklzu, ktorá ponúka zamedzenie prekročenia krútiaceho momentu. V oblasti momentových skrutkovačov ponúka širokú ponuku pre všetky aplikácie. S ochranou ESD, s preklzom, s vlečnou ručičkou a ďalšie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie