Momentový skrutkovač 100-500cNm Gedore TT500FH

Kód: GE017700
Neohodnotené
Značka: Gedore
€188,16 €227,67 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.10.2021
Momentový skrutkovač Gedore vďaka svojej kruhovej stupnici ponúka presné utiahnutie a kontrolu skrutkového spoja. Skrutkovač ponúka režimy track (sledovanie) a memory (uchovanie maximálnej dosiahnutej hodnoty). Momentový skrutkovač je vhodný pre kontrolu v oboch smeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový skrutkovač je univerzálny, technicky vyspelý nástroj pre riadenie kvality a výskumné, vývojové a montážne aplikácie. Hodí sa pre presné meranie a doťahovanie nízkymi momenty. Momentový skrutkovač je schválený pre použitie v miestach s ochranou proti elektrostatickým výbojom. Presnosť merania prevyšuje požiadavky normy ISO 6789: 2003. Pre momentové skrutkovače Gedore zabezpečujeme opravy, servis a kalibrácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové skrutkovače
? Maximálny rozsah do: 6Nm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Ďalšie požiadavky: antistatická kontrola
Upínač: vnitřní šestihran
Rozsah: 100-500cNm
Presnosť: +/-6%

 Logo Gedore

Anglický výrobca špecializujúca sa momentového náradia. Značka Gedore predstavuje široký sortiment momentových kľúčov, kontrolných prístrojov a príslušenstvo k momentovému náradia.

Momentové kľúče od firmy Gedore sú určené predovšetkým pre vývoj, výskum, riadenie kvality a spätnú kontrolu. Svoje uplatnenie nájdu aj vo výrobe a servise.

Ich unikátnosť spočíva v technológii preklzu, ktorá ponúka zamedzenie prekročenia krútiaceho momentu. V oblasti momentových skrutkovačov ponúka širokú ponuku pre všetky aplikácie. S ochranou ESD, s preklzom, s vlečnou ručičkou a ďalšie.