Momentový skrutkovač 15-75cNm Stahlwille Torsiometer 760

Kód: ST51040007
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€270,60 €327,43 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
15.8.2024
Momentový skrutkovač Torsiometer s ergonomickou rukoväťou je určený pre oba smery. Skrutkovač je určený ku kontrolovanému uťahovanie skrutiek a pre kontrolné merania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový skrutkovač Torsiometer 760 zobrazuje aktuálne aplikovaný krútiaci moment v čase a to meracím členom na stupnici. Skrutkovač je vybavený vlečnou ručičkou, ktorá zachová posledný maximálny dosiahnutý moment. Kľúč je vhodný pre rýchle kontrolovanie skrutkových spojov u jemnej mechaniky.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové skrutkovače
? Maximálny rozsah do: 1Nm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Upínač: vnitřní šestihran
Rozsah: 15-75cNm
Presnosť: +/-4%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.