Momentový skrutkovač 4-10Nm Stahlwille Torsiomax 775

Kód: ST51060100
Neohodnotené
Značka: Stahlwille
€507 €613,47 vrátane DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
15.8.2024
Momentový skrutkovač Torsiomax 775 pre najnižšie uťahovacie momenty. Skrutkovač je vybavený vypínacou spojkou, ktorá zaručí, že nebude pretiahnutia nastavený moment.

Detailné informácie

Podrobný popis

Momentový skrutkovač Torsiomax má ergonomicky tvarovanú rukoväť. Momentový skrutkovač sa nastavuje pomocou mikrometrické stupnice. Profilovaná rukoväť z ľahkého kovu. Pri dosiahnutí nastavenej hodnoty uťahovacieho momentu skrutkovač "so signálom" počuteľne a hmatateľne vypne a je okamžite pripravený na ďalšie použitie. Pre momentové skrutkovače firmy Stahlwille zabezpečujeme kalibráciu a servis.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové skrutkovače
? Maximálny rozsah do: 0,3Nm
Smer uťahovanie: Pravé aj ľavé spoje
Upínač: vnitřní šestihran
Rozsah: 4-10Nm
Presnosť: +/-6%

Momentový kľúč od firmy Stahlwille sa vyznačuje precíznym prevedením vypínacieho mechanizmu. Väčšinu momentových kľúčov treba resetovať na minimálnu hodnotu na zamedzenie námahy pružinového mechanizmu. U momentových kľúčov od Stahlwille nie je nutné túto operáciu vykonávať. Tým sa zaistí dlhšiu životnosť pružiny.

Veľmi jemné jednoduché a rýchle nastavenie momentového kľúča bez odporu, teda aj pre vyšší krútiaci momenty je nastavenie veľmi pohodlné.Pri nastavovaní / kalibrovanie momentového kľúča Stahlwille nie je nutná demontáž kľúča. Všetko je prístupné z tela kľúča.

Široká ponuka elektromechanických a digitálnych momentových kľúčov s exportom do PC a ďalšími funkciami. Všetky kľúče sú dádány s kalibračným listom od akreditovanej nemeckej kalibračného laboratória.

Stahlwille sa tiež sústredí na výrobu kalibračných a kontrolných prístrojov pre momentové kľúče.