Momentový skrutkovač 4-9 Nm Gedore QSN 900 FH

Kód: GE060500
Neohodnotené
Značka: Gedore
€217,30 €262,93 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Momentový skrutkovač je vhodný pre uťahovanie nízkym momentom v elektrotechnike, elektronike a pri montáži prístrojov. U tohto typu nelze prekročiť nastavený krútiaci moment. Pre pohodlnú prácu je kľúč vybavený mäkčenou ergonomickou rukoväťou. S ochranou proti elektrostatickým výbojom (ESD).

Detailné informácie

Podrobný popis

Po dosiahnutí momentu skrutkovač začne preklzávať čím zabráni možnému pretiahnutia. Prevedenie FH disponuje vnútorným 1/4 šesťhranom pre upnutie nástavcov (bitov). Oproti momentovému skrutkovača Quickset disponuje pohodlnou a ergonomickou rukoväťou. Nastavenie prostredníctvom jemné mikrometrické stupnice. Jemný a pokojný chod preklzového mechanizmu. Momentový skrutkovač spĺňa a prekračuje požiadavky Vlastnosti presnosti normy ISO 6789: 2003. Pre momentové skrutkovače Gedore zabezpečujeme opravy, servis a kalibrácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové skrutkovače
? Maximálny rozsah do: 10Nm
Smer uťahovanie: Len pravé spoje
Ďalšie požiadavky: antistatická kontrola
Upínač: vnitřní šestihran
Rozsah: 4-9Nm
Presnosť: +/-6%

 Logo Gedore

Anglický výrobca špecializujúca sa momentového náradia. Značka Gedore predstavuje široký sortiment momentových kľúčov, kontrolných prístrojov a príslušenstvo k momentovému náradia.

Momentové kľúče od firmy Gedore sú určené predovšetkým pre vývoj, výskum, riadenie kvality a spätnú kontrolu. Svoje uplatnenie nájdu aj vo výrobe a servise.

Ich unikátnosť spočíva v technológii preklzu, ktorá ponúka zamedzenie prekročenia krútiaceho momentu. V oblasti momentových skrutkovačov ponúka širokú ponuku pre všetky aplikácie. S ochranou ESD, s preklzom, s vlečnou ručičkou a ďalšie.