Momentový skrutkovač 4-9Nm Gedore Quickset 9FH

Kód: GE016700
Neohodnotené
Značka: Gedore
€194,40 €235,22 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Momentový skrutkovač Gedore je vhodný pre uťahovanie nízkym momentom v elektrotechnike, elektronike a pri montáži prístrojov. U tohto typu NEDÁ prekročiť nastavený krútiaci moment.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praxou overený momentový skrutkovač Quickset Minor je vybavený prokluzovým mechanizmom, nemožno teda prekročiť nastavený moment. Nastavenie sa vykonáva pomocou jemnej mikrometrické stupnice. Klzný mechanizmus má veľmi pokojní a jemný chod. Momentový skrutkovač spĺňa a prekračuje požiadavky normy ISO 6789: 2003. Pre momentové skrutkovače Gedore zabezpečujeme opravy, servis a kalibrácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Momentové skrutkovače
? Maximálny rozsah do: 10Nm
Smer uťahovanie: Len pravé spoje
Upínač: vnitřní šestihran
Rozsah: 4-9Nm
Presnosť: +/-6%

 Logo Gedore

Anglický výrobca špecializujúca sa momentového náradia. Značka Gedore predstavuje široký sortiment momentových kľúčov, kontrolných prístrojov a príslušenstvo k momentovému náradia.

Momentové kľúče od firmy Gedore sú určené predovšetkým pre vývoj, výskum, riadenie kvality a spätnú kontrolu. Svoje uplatnenie nájdu aj vo výrobe a servise.

Ich unikátnosť spočíva v technológii preklzu, ktorá ponúka zamedzenie prekročenia krútiaceho momentu. V oblasti momentových skrutkovačov ponúka širokú ponuku pre všetky aplikácie. S ochranou ESD, s preklzom, s vlečnou ručičkou a ďalšie.