TruCheck 0,5-10Nm Prístroj pre nastavenie momentových skrutkovačov Norbar

Kód: NR43516
Neohodnotené
Značka: Norbar
€1 027,97 €1 243,84 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Kontrolní přístroj TruCheck 0,5-10Nm slouží pro kontrolu momentových šroubováků a nastavení průmyslových šroubováků bez stupnice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Norbar TruCheck je snadno ovladatelný, kompaktní zkušební přístroj pro momentové šroubováky. Díky jednoduché obsluze minimální možnost chyb. Pouze jediné tlačítko k nulování. Upevnění přístroje pomocí šroubů. Napájení proudem pomocí mikro USB 2.0 přípojky.

Obsah balení: Kontrolní přístroj 0,5-10Nm Norbar TruCheck, Kalibrační list výrobce, plastový bezpečnostní kufřík, adaptér na 1/4'' čtyřhran, český návod, napájecí kabel.

Dodatočné parametre

Kategória: Kontrolné kalibračné prístroje momentových kľúčov
Rozsah merania: 0,5-10Nm
Prenos dát do PC: Ne
Presnosť: +/-1%
Pohon veľkosť: 1/4''
Hmotnosť: 1,4kg

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.