TruCheck 10-350Nm Prístroj na kontrolu momentu Norbar 43524

Kód: NR43525
Neohodnotené
Značka: Norbar
€1 104,58 €1 336,54 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Kontrolní přístroj TruCheck 10-350Nm pro kontrolu a nastavení momentových klíčů.

Detailné informácie

Podrobný popis

Norbar TruCheck je snadno ovladatelný, kompaktní zkušební přístroj pro momentové klíče. Díky jednoduché obsluze minimální možnost chyb. Pouze jediné tlačítko k nulování. Upevnění přístroje pomocí šroubů. Napájení proudem pomocí mikro USB 2.0 přípojky.

Obsah balení: Kontrolní přístroj 10-350 Nm Norbar TruCheck, Kalibrační list výrobce, plastový bezpečnostní kufřík, adaptér na 1/2 čtyřhran, český návod, napájecí kabel.

Dodatočné parametre

Kategória: Kontrolné kalibračné prístroje momentových kľúčov
Rozsah merania: 10-350Nm
Prenos dát do PC: Ne
Presnosť: +/-1%
Pohon veľkosť: 1/2''
Rozmery: 138mm x 110mm x 117mm
Hmotnosť: 2,7kg

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.