TruCheck 110-1100Nm Prístroj na kontrolu momentu Norbar 43530

Kód: NR43530
Neohodnotené
Značka: Norbar
€1 523,63 €1 843,59 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Kontrolní přístroj TruCheck 110-1100Nm s přesností +/-1% pro kontrolu a nastavení momentových klíčů. Možnost kontrolovat i klíče v rozsahu 50-110Nm s přesností +/-2%.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kontrolní přístroj TruCheck 1100Nm TruCheck slouží k nastavení a kontrole kroutícího momentu. Doporučuje se jako příslušenství pro klíče bez stupnice. Díky tomuto přístroji na nich snadno nastavíte požadovaný moment.

Snadno ovladatelný, kompaktní zkušební přístroj pro momentové klíče. Upevnění přístroje pomocí šroubů. Díky jednoduché obsluze minimální možnost chyb. Pouze jediné tlačítko k nulování. Napájení proudem pomocí mikro USB 2.0 přípojky.

Obsah balení: Kontrolní přístroj Norbar TruCheck, Kalibrační list výrobce, plastový bezpečnostní kufřík, adaptér na 3/4 čtyřhran, český návod.

Dodatočné parametre

Kategória: Kontrolné kalibračné prístroje momentových kľúčov
Rozsah merania: 110-1100Nm
Prenos dát do PC: Ne
Presnosť: +/-1%
Pohon veľkosť: 3/4''
Rozmery: 140mm x 120mm x 132,5mm
Hmotnosť: 3,5kg

Norbar sa špecializujú na momentové náradie, ponuka kvalitné momentové kľúče, kalibračné a kontrolné prístroje a kompletné Vybavenie pre akreditované kalibráciu momentových kľúčov.

Vybrané modely ŠÚ osadené račňami, ktora Vďaka prostrčnému štvorhranu je vhondé pre ľavotočivé ai pravotočivej skrutkové spoje. Račne je robustná a odolná Voči nárazom. Rad momentových kľúčov Professional je vhodná do náročných prevádzok. Vysoká opakovateľnosť a presnosť momentových kľúčov. Robustné a odolné prevedenie. Momentové kľúče Professional Industrial s lámacím mechanizmom sú vhodné na uťahovanie kolies osobných a úžitkových automobilov.

Pre momentové kľúče Norbar zabezpečujeme kalibrácia, servis a opravy. Spravidla vybavené do 1 týždňa. V prípade potreby objednať náhradné diely, ktoré nie sú skladom sa môže termín vybavenia predĺžiť.